Fotosesioni sensual i Pamela Andersonit në arat me misër (Foto)

Ajo rrëmbeu vëmendjen e gjithë globit kur pozonte për revistën “Playboy”, dhe gjatë kohës që luante në serinë e famshme ‘Baywatch’.

ShowBiz

20/07/2017 08:34

Por Pamela Anderson vazhdon të jetë po aq e guximshme në paraqitjet e saj, në shumicën prej të cilave shfaqet provokuese.

Aktorja 50 vjeçare, e cila është edhe adhuruese e fotografisë, ka vendosur që setin e saj të ri fotografik, ta realizojë në një arë me misër.

Ajo është shfaqur shumë sensuale me paraqitjen e saj, një pallto e kuqe, e hapur te pjesët e këmbës, e cila nxirrte në
pah këmbët seksi të aktores.

Në Saint Tropez të Francës ajo e ka realizuar këtë fotosesion, ndërsa në disa prej pozave, Anderson shfaqet mjaft seksi, teksa rrezikon të nxjerrë në pah edhe pjesët inetime. /Telegrafi/