Fotografia e dukeshave që po bën xhiron e rrjetit

Një fotografi e dukeshës Kate Middleton dhe asaj Meghan Markle, ka bërë të gjithë internetin të flasë për to.

ShowBiz

12/03/2019 13:20

Prej kohësh është komentuar raporti që kanë mes vete kunatat e familjes mbretërore, shkruan lajmi.net.

Në “Commonwealth Day”, Kate dhe Meghan u shfaqën bashkë, madje u përqafuan teksa po hynin në kishë.

Madje, ato vazhdimisht janë parë duke folur me njëra-tjetrën me buzëqeshje në fytyrë.

Me këto imazhe që tashmë po qarkullojnë në internet, ato u japin fund thashethemeve se raportet mes tyre nuk janë të mira. /Lajmi.net/