Fotografi të paprekura nga fotoshopi – Lajmi.net
Fotografi të paprekura nga fotoshopi
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:36, 26 June 2018
Fotoshopi është një mjet i mirë teknologjie, por jeta mund të bëjë shkrepje të bukura po ashtu!

 

Hidhini një sy fotografive të mëposhtme që i kemi përmbledhur, të gjërave më të mrekullueshme që ndodhin në natyrë.

A e keni parë ndonjëherë shiu të bie  vetëm nga një re? Ose transformimin e çajit?

Ne ju ftojmë të ndani një moment dhe të zhyteni në këtë botë të mahnitshme të pamjeve të bukura.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO