Fotografi sa njëmijë fjalë – Lajmi.net
Fotografi sa njëmijë fjalë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:52, 30 July 2018
Zakonisht fotografitë përmbajnë kujtime brenda tyre, megjithatë, ndonjëherë edhe një foto e thjeshtë na jep shumë emocione, transmeton Klan Kosova.

 

Më poshtë ju sjellim disa foto të përzgjedhura nga Bright Side, të cilat janë të mrekullueshme.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO