Fotografi më të bukura të dasmës nuk keni parë (Foto) – Lajmi.net
Fotografi më të bukura të dasmës nuk keni parë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:51, 14 December 2015
Shumica e çifteve luten që të mos bie shi në ditën e tyre të dasmës, por këta të porsamartuar e shijuan në maksimum ditën e dasmës së tyre, në një ditë speciale me dëborë.

Dëshira e Carly dhe Chris Atwill për dëborë u realizua, dhe dasma e tyre u kthye në një dasmë përrallore-dimërore.

Fotografi i dasmës së tyre, Paul Liddement, kapi fotografitë më të bukura që mund të kapen ndonjëherë të ndonjë çifti të martuar, transmeton lajmi.net.

Pamjet janë madhështore, vetëm shikoni ato më poshtë. /lajmi.net

2F5D7A0000000578-0-image-a-89_1450105447283 2F5D7A0400000578-0-image-a-73_14501053471492F5D7AA900000578-0-image-a-76_1450105376240 2F5D7AD200000578-0-image-a-86_1450105441667 2F5D7B9600000578-0-image-a-84_14501054016242F5D79FC00000578-0-image-a-91_1450105453733 2F5D795400000578-0-image-a-69_1450105308182

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO