Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Fotografi e rrallë e Shkurte Fejzës me bashkëshortin, realizuar 26 vite më parë

17:48 | 7 Prill 2020

Foto: Instagram

Shkurte Fejza ka hapur arkivat e fotografive.

Shkurte Fejza është kthyer prapa në kohë, duke publikuar një fotografi, të realizuar plot 26 vite më parë, shkruan lajmi.net.

Kjo fotografi ishte bërë gjatë festivalit të folklorit në Karolinën e Veriut në SHBA, ku këngëtarja mori pjesë bashkë me bashkëshortin e saj, Hajrushin.

Në atë imazh, Shkurta dhe bashkëshorti i saj shihen të veshur me veshje kombëtare shqiptare.

“Ne vitin 1994 në festivalin botëror të folklorit në Carolinën e Veriut.USA”, ka shkruar këngëtarja sipër asaj fotografie.

Për ndryshe, Shkurta bashkë me familjen gjatë kësaj kohe pandemie po qëndron e izoluar në shtëpi. /Lajmi.net/