Fotinia: Dea i bën qejfin Luizit por i mban anën Oltës

Dea së fundi ka rregulluar marrëdhëniet me Luizin, duke bërë “paqe”. Këtë e kanë komentuar disa nga banorët, shkruan lajmi.net. Fotini ka biseduar me Lorencin dhe Keisin. Sipas saj Dea i bën qejfin Luizit, por ia mban anën Oltës. Keisi u shpreh se ajo duket se dëshiron ta mbaj mirë me të dyja anët./Lajmi.net/  …

ShowBiz

30/03/2023 10:17

Dea së fundi ka rregulluar marrëdhëniet me Luizin, duke bërë “paqe”.

Këtë e kanë komentuar disa nga banorët, shkruan lajmi.net.

Fotini ka biseduar me Lorencin dhe Keisin.

Sipas saj Dea i bën qejfin Luizit, por ia mban anën Oltës.

Keisi u shpreh se ajo duket se dëshiron ta mbaj mirë me të dyja anët./Lajmi.net/