Foshnjet e posalindura, kush peshon më shumë? – Lajmi.net
Foshnjet e posalindura, kush peshon më shumë?
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:22, 10 July 2018
Është një pyetje e çuditshme, megjithatë shkenca ka vërtetuar teorinë e saj...

Vajzat apo djemtë, kush peshon më shumë?

Studimet kanë nxjerrë si fakt se tek foshnjet e posalindura, janë djemtë ata të cilët peshojnë më shumë se sa vajzat, transmeton lajmi.net

Përderisa vajzat peshojnë deri 7 lbs, djemtë peshojnë 7 lbs deri në 10 oz., mirëpo natyrisht se kjo mund të ndryshojë rëndom në raste të veçanta. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO