Formacionet zyrtare: Valencia – Real Madrid

Valencia dhe Real Madrid e zhvillojnë derbin e xhiros së 18 në La Lia. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që fillon në ora 20:30.

Sport

03/01/2016 19:38