Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

Formacionet zyrtare: Milan – Udinese

19:34 | 3 Mars 2021

AC Milan do të luajë me Udinesen për javën e 25-të në Serie A.

Me fillim nga ora 20:45 do të luhet ndeshja mes Rosonerëve dhe Udineses, ku janë mësuar edhe formacionet zyrtare, shkruan lajmi.net.

Më poshtë janë të paraqitura 11-shet startuese:

MILAN: G. Donnarumma; Kalulu, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Tonali, Kessie; Castillejo, Diaz, Rebic; Leao.

UDINESE: Musso; Becao, Bonifazi, Nuytinck; Molina, De Paul, Arslan, Makengo, Zeegelaar; Nestorovski, Pereyra./Lajmi.net/