Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Formacionet zyrtare: Milan – Torino

19:50 | 17 Shkurt 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Torino.

Milan luan para tifozëve të vet, në kuadër të xhiros së 24-të në Serie A, shkruan lajmi.net.

‘Rossoneri’ synojnë rikthimin te fitorja, pas humbjes në ‘Derby della Madonnina’, por përballë do të kenë një kundërshtar problematik.

Ndeshja mes Milan dhe Torino do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

AC Milan:

Torino: