Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Formacionet zyrtare: M’Gladbach – Union Berlin

14:32 | 31 Maj 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Borussia Monchengladbach – Union Berlin.

Gladbach luan para tifozëve të vet, në kuadër të xhiros së 29-të, në një ndeshje me rëndësi shumë të madhe, shkruan lajmi.net.

Fakti që Gladbach lufton për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, bën që tri pikët të jenë jetike për ta.

Union Berlin do të kontestojë këto tri pikë, dhe skuadra e vogël e kryeqytetit ka ditur të befasojë në disa raste këtë sezon.

Ndeshja mes Gladbach dhe Union Berlin luhet me fillim nga ora 15:30. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

BMG:

U.Berlin: