Formacionet zyrtare: Itali – Angli

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Itali – Angli. Anglia do kërkojë fitoren e parë, në edicionin e ri të Ligës së Kombeve pikërisht ndaj Italisë. Skuadra e Gareth Southgate nuk e kanë nisur mirë edicionin e ri, pasi në katër ndeshje kanë dy barazime dhe dy humbje. Andaj, do shkojnë për fitoren e parë,…

Sport

23/09/2022 19:36

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Itali – Angli.

Anglia do kërkojë fitoren e parë, në edicionin e ri të Ligës së Kombeve pikërisht ndaj Italisë.

Skuadra e Gareth Southgate nuk e kanë nisur mirë edicionin e ri, pasi në katër ndeshje kanë dy barazime dhe dy humbje.

Andaj, do shkojnë për fitoren e parë, ndaj Italisë.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet, për ndeshjen e cila fillon në orën 20:45: