Formacionet zyrtare: Everton – Arsenal

Everton dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Goodison Park, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës.

Sport

23/08/2014 18:42

Everton dhe Arsenal janë gati për të zhvilluar duelin e tyre në Goodison Park, të vlefshëm për xhiron e dytë të Premierligës.

Skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin që do të fillojë në ora 18:30.

Everton: Howard, Coleman, Jagielka, Distin, Baines, Barry, McCarthy, Mirallas, Naismith, Pienaar, Lukaku.

Arsenal: Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal, Flamini, Oxlade-Chamberlain, Wilshere, Ramsey, Ozil, Sanchez.