Formacionet zyrtare: Dortmund – Schalke

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Dortmund – Schalke.

Sport

24/10/2020 17:33

Dortmund luajnë në shtëpinë e vet, kundër skuadrës së Schalke, në kuadër të Bundesliga, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Lucien Favre shihet si favorite për tri pikët në këtë ndeshje që luhet në ‘Signal Iduna Park’.

Ndeshja mes Dortmund dhe Schalke luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Dortmund:

Schalke: