Formacionet zyrtare: Chelsea – QPR

Chelsea dhe Queens Park Rangers kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Stamford Bridge në kuadër të xhiros së dhjetë në Premierligë.

Sport

01/11/2014 15:07

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Filipe Luis; Matic, Fabregas; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.

QPR: Green, Isla, Caulker, Dunne, Suk-Young, Hoilett, Sandro, Henry, Fer, Vargas, Austin.