Formacionet zyrtare: Cagliari – Napoli

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Cagliari - Napoli.

Sport

21/02/2022 18:28

Napoli luan në udhëtim kundër Cagliari, në kuadër të xhiros së 26-të në Serie A, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Amir Rrahmanit kërkon tri pikët që do ta barazonin me kreun e tabelës, Milanin.

Ndeshja mes Cagliari dhe Napoli luhet me fillim nga ora 19:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Cagliari:

Napoli: