Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund – Hertha Berlin

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Borussia Dortmund – Hertha Berlin.

Sport

06/06/2020 17:34

Në kuadër të xhiros së 30-të në Bundesliga, Dortmund pret kryeqytetasit në ‘Signal Iduna Park’, shkruan lajmi.net.

Tri pikët do të jenë shumë të nevojshme për skuadrën e Dortmund, në garën për një vend në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja mes BVB dhe Hertha do të luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave. /Lajmi.net/

BVB:

Hertha: