Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Greuther Furth

Sport

20/02/2022 14:30

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Greuther Furth.

Bavarezët luajnë në kuadër të Bundesliga, në shtëpi, kundër skuadrës së Greuther Furth, shkruan lajmi.net.

Kampionët kërkojnë të kthehen te fitorja, pas një paraqitje shokuese ndaj Bochum.

Ndeshja mes Bayern dhe Furth luhet me fillim nga ora 15:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

FCB: pas pak

GF: