Formacionet zyrtare: Basel – Ludogorets

Baseli e pret në shtëpi skuadrën e Ludogoretsin, ndërsa nga minuta e parë për skuadrën zvicerane do të jenë Taulant Xhaka dhe Shkëlzen Gashi. Ky është një lajm shumë i mirë për Kombëtaren Shqqiptare të Futbollit.

Sport

04/11/2014 20:01

Basel: Vaclik, Schar, Suchy, Safari, Zuffi, Frei, Elneny, Taulant Xhaka, Shkëlzen Gashi, Gonzalez, Embolo

Në stol: Vailati, Degen, Delgado, Diaz, Hamoudi, Calla, Sio

Ludogorets: Stoyanov, Angulo, Moti, Terziev, Caiçara, Alexandrov, Espinho, Abalo, Dyakov, Marcelinho, Bezjak

Në stol: Borjan, Aleksandrov, Abel, Zlatinski, Wanderson, Misidjan, Hamza