Formacionet zyrtare: Angli – Belgjikë

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Angli – Belgjikë.

Sport

28/06/2018 19:09

Nga ora 20:00, Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Belgjikës zhvillojnë ndeshjen e fundit të fazës së grupeve.

Kjo ndeshje njëherit do të përcaktojë edhe skuadrën lidere në grupin G.

Formacionet zyrtare: Angli – Belgjikë