Formacionet startuese: United kërkon “trenin e fundit” – Bayern Munich luan për “statistika”

Manchester United dhe Bayern Munich kanë publikuar 11-shet startuese para kryendeshjes së mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Stadiumi “Old Trafford” është vendtakim i dy ekipeve të Grupit A, që do të përballen nga ora 21:00, shkruan lajmi.net. Bayern Munich luan për “statistika” për faktin se kanë përfunduar çështjen e kualifikimin me kohë. E njëjta nuk…

Sport

12/12/2023 19:52

Manchester United dhe Bayern Munich kanë publikuar 11-shet startuese para kryendeshjes së mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.

Stadiumi “Old Trafford” është vendtakim i dy ekipeve të Grupit A, që do të përballen nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Bayern Munich luan për “statistika” për faktin se kanë përfunduar çështjen e kualifikimin me kohë.

E njëjta nuk mund të thuhet edhe për Manchester United që synon medoemes fitoren, duke shpresuar edhe në barazimin mes Copenhagës dhe Galatasarayt, për të kaluar tutje.

Formacionet zyrtare:

Manchester United: Onana, Dalot, Varane, Maguire, Shaw, McTominay, Amrabat, Antony, Bruno Fernandes, Garnacho, Hojlund.

Bayern Munich: Neuer, Kim, Davies, Upamecano, Mazraoui, Kimmich, Goretzka, Sane, Musiala, Coman, Kane./Lajmi.net/