Florianit të vogël i ‘mbyllet’ njëri sy (Foto)

Ai u bë i njohur falë mbështetjes së jashtëzakonshme që ja dha këngëtari Adrian Gaxha.

ShowBiz

06/02/2016 23:29

Sot, të gjithë e njohin Florianin, i cili pos që këndon përkrah Adrianit, tashmë ka edhe disa këngë solo, që po pëlqehen, shkruan “Kosovarja”.

Floriani ka nisur të interesohet edhe për modën dhe të krijoj stilin e tij.

Së fundi, këngëtari i ri ka krijuar një frizurë të re. Siç shihet edhe nga foto, modeli i ri i flokëve ja mbyll njërin sy Florianit të “Ngjyrës së kuqe”, shkruan “Kosovarja”.