Floriani vjen me “Syn” (Foto)

Këngëtari Florian Beqiri do të vijë me në projekt të ri pa Adrian Gaxhën,por jo vetëm.

ShowBiz

06/06/2015 10:00

Pas Adrianit,bashkëpunim me këngëtarin e ri Lindon Berisha do të sjellë edhe Floriani.

“Syn” titullohet kënga që Floriani dhe Lindoni do të sjellin për publikun të realizuar edhe me videoklip.

Këngëtari Adrian Gaxha përmes profilit të tij ka paralajmëruar se projekti do të vijë shumë shpejt,duke publikuar edhe disa pamje nga xhirimet.(Lajmi.net)

1

2
3