Fjolla në ‘zor’, ‘princi’ do t’i dal nga kontrolla  

Këngëtarja Fjolla Morina duket se po e ndjenë të ftohtit.

ShowBiz

09/11/2017 20:19

Kjo se, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur e tëra, gjë që ndodh shumë rrallë te ajo, shkruan lajmi.net

Mirëpo, ajo se çka vlen të theksohet, është fakti se këngëtarja duket tejet e bukur, me stil dhe shumë seksi edhe kur është e veshur.

Në foton e publikuar, një tjetër detaj që vërehet është edhe shkrimi i lënë anash.

“E …. Princi do me dal prej kontrolles ??” janë fjalët e saj, duke lënë të kuptohet se as ‘Princi’ nuk u reziston linjave të saj.

E kush është ky ‘Princ’ e di vetëm ajo!/Lajmi.net/

screenshot_1