Fjolla Morina shtrihet në spital 

17:54 | 11 Shtator 2019

Foto: Instagram

Fjolla Morina është shtrirë në spital.

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net.

Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr tretman mjeksor.

“So let me dek a”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Se çfarë ka ndodhur konkretisht Fjolla nuk ka treguar, e se si do të bëhet gjendja e saj mbetet të shihet./Lajmi.net/