Fjolla Morina poston foton e parë me Irinën (Foto)

Fjolla Morina ka quajtur vajzën e saj Irina ndërsa i ka premtuar dashuri për gjithë jetën.

ShowBiz

11/08/2015 22:07

Fjolla Morina sot është bërë nënë për herë të dytë.

Vajza thuhet që ka emrin Irina ndërsa Fjolla ka postuar një fotografi me të me mbishkrimin: ‘Premtoj se do të dua gjihtmonë… premtoj se do të të mbroj gjithmonë dhe premtoj se gjithmonë do të mbështes’./Lajmi.net