Fjolla Morina: Gratë mendojnë se ua marr burrat, por jam… – Lajmi.net
Fjolla Morina: Gratë mendojnë se ua marr burrat, por jam…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:58, 12 January 2019
Fjolla Morina ka qenë e ftuara e radhës në "Thumb".

Ajo ka treguar se nuk është vajzë ekstravagante siç e bëjnë të tjerët por është tërësisht ndryshe, shkruan lajmi.net.

Ndër të tjera, Fjolla shprehet se është shumë e ndrojtur, nuk është ajo vajza që “gratë thonë se kjo të merr burrin”.

“Unë jam një tip shumë arrogante. Unë jam shumë e ndrojtur. Jam ekstremisht e tërhequr. Ndodh që kur jam në kafe me shoqet i them që spostohu pak që të mos më shikojë ndonjë tip përballë. Mua tek mashkulli më pëlqen burrëria nuk i shikoj nga fiziku. Nuk jam si shumica e vajzave që thonë shikoje sa i bukur që është. Por ka edhe vajza që më ngacmojnë dhe më dërgojnë video seksi”, tha Fjolla”, ka thënë Morina. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO