Fjolla Morina flet për skandalin në lokalin e Prishtinës

E fejuara e ish-bashkëshortit të Fjolla Morinës tentoi ta therte atë me thikë.

ShowBiz

17/10/2015 15:07

Mediat shqiptare shkruan sot për një zënkë mes Fjolla Morinës dhe babait të vajzës së saj të dytë në një nga qendrat tregtare në Prishtinë.

Aty përshkruhej ngjarja si ushtrim i dhunës në lokal nga Flamur Azemi që nuk kishte epilog ndonjë lëndim falë intervenimit nga personat që gjendeshin në lokal.

Mirëpo Fjolla, e kontaktuar nga Prive dha versionin shokues të ngjarjes të ndodhur ditë më parë.

Sherri sipas saj, ka nisur pasi e fejuara e Flamurit ka shkuar në tavolinën ku këngëtarja ishte me nënën dhe vajzën dy muajshe Alayah.  Ajo ka tentuar të sulmojë Fjollën me thikë të gjendur në tavolinë të restorantit teksa ka ndërhyrë biznesmeni.

Ai ka goditur me shuplakë Fjolla Morinën në prani të nënës dhe bijës për tu larguar më pas nga vendi ku ndodhi sherri. Këngëtarja për rastin në fjalë ka lajmëruar policinë dhe do i adresohet gjyqit për të gjetur drejtësi kundrejt ish-partnerit dhe të fejuarës së tij të tanishme.