Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Fiona Gllavica zbulon portretin e djalit të saj të porsalindur

15:30 | 9 Korrik 2020

Fiona Gllavica së fundmi është bërë nënë.

Aktorja e njohur shqiptare, Fiona Gllavica së fundmi është bërë nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj janë bërë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Lekë.

Lajmin e mirë e kishin bërë të ditur nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjete sociale mirëpo deri tani nuk e kemi parë portretin e vogëlushit.

Ishte Fiona ajo e cila e ndau me ndjekësit në Instagram një foto të Lekës së vogël./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Lekë 🤍

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on