Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Filmi i ri horror në ‘Netflix’ është makthi më i keq i çdo prindi

16:43 | 10 Gusht 2019

Një film i ri ka arritur në platformën online për filma ‘Netflix’ me llojin e skenave që do iu bëjë të ftohtë me të gjithë.

‘Pihu”- quhet filmi i ri dhe nuk ka të bëjë me qenie të mbinatyrshme, apo me vrasje.

Filmi bëhet fjalë për një vajzë të vogël tejet të lezetshme dy vjeçare e cila e qon familjen në ‘makth’ për shkak keqkuptimeve të një dy vjeçare, raporton “Unilad”.

Tmerri i këtij filmi qëndron në faktin se askush nuk është përreth ta ndaloj vogëlushen nga djegia e vetës. Pihu ka mbetur plotësisht e vetme në shtëpi, me vetëm trupin e nënës së saj të vdekur – si shoqëri, transmeton lajmi.net.

Filmi horror Indian është kualifikuar si ‘makthi më i keq i secilit prindër’ dhe më vetëm përmbledhja e këtij filmi mjafton të ju lë komplet me nerva të dërrmuar. Edhe ata që nuk kanë fëmijë kur kanë parë përmbledhjen e këtij filmi dhe gjërat e rrezikshme që kalon vogëlushja – ka bëre që të kenë ankth për punën e fëmijëve.

Shihni përmbledhjen më poshtë. /Lajmi.net/