Fifi tregon se a është puthur me Granitin në shtëpinë e “Big Brother VIP”

17:13 | 14 Tetor 2021

Këngëtarja ka diskutuar me Palomën.

Ajo e ka pyetur lidhur me raportin mesa saj dhe Graniti, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, Paloma e pyeti se a ka ndodhur ndonjë puthje mes tyre derisa Fifi e dha një përgjigje të saj duke shtuar se nuk rëndësi ajo.

“Ka disa persona që mund të kenë pëlqim me njëri-tjetrin dhe nuk ka rendësi ajo”, tha këngëtarja./Lajmi.net/