Feros s’i “dhezë” shumë rruga e fesë, publikon pesë këngë menjëherë

Muaj më parë reperi gjilanas Fero njoftoi se ka lënë muzikën përfundimisht dhe se tani në fokus ka jetën në Islam. Mirëpo, me aktin e fundit Fero po vë gjithçka në pikëpyetje. Reperi ka publikuar pesë këngë të reja në bashkëpunim me reperin The Mike, në llogarinë e tij zyrtare në YouTube, duke i vene…

ShowBiz

19/09/2023 20:34

Muaj më parë reperi gjilanas Fero njoftoi se ka lënë muzikën përfundimisht dhe se tani në fokus ka jetën në Islam.

Mirëpo, me aktin e fundit Fero po vë gjithçka në pikëpyetje.

Reperi ka publikuar pesë këngë të reja në bashkëpunim me reperin The Mike, në llogarinë e tij zyrtare në YouTube, duke i vene fansat ne mëdyshje se a i është kthyer prapë muzikës.

Kujtojmë se reperi kohëve të fundit ka pasur probleme familjare, pasi u denoncua ne polici nga gruaja e tij, modelja Arbenita Ismajli për dhunë në familje.

YouTube player