“Femrat ruse po sillen si prostituta me turistët tjerë gjatë kampionatit botëror” (Foto/Video)

Një gazetar dhe kolumnist nga Moska ka akuzuar rëndë femrat e reja ruse që po sillen si prostituta me turistët tjerë gjatë kampionatit botëror që po mbahet në Rusi.

Fun

29/06/2018 16:47

Një rresht i furishëm ka shpërthyer në Kupën e Botës, pasi një shkrimtar dhe psikolog akuzoi gratë ruse për të mohuar veten duke kërkuar seks me tifozët e huaj.

Një gazetë e madhe e Moskës që zhvilloi shpërthimin e Platon Besedinit është goditur me një peticion që kërkon ndjesë për një artikull që akuzoi gratë që po sillen si prostituta në vendin e tyre, ndaj tifozëve tjerë që kanë ardhur në Rusi, transmeton lajmi.net.

Ai shkroi në Moskovsky Komsomolets: “Rrjetet shoqërore janë të mbingarkuara me video ku gratë e reja dhe jo shumë të reja ruse po sillen si prostituta …

‘Këto gjëra mund të shihen në të gjitha qytetet e vendit tonë.

Një video tregon një grua të dehur që bën seks oral në një stol në Moskë nga një tifoz polak. /Lajmi.net/