Femrat ia kanë zili dhe meshkujt e ëndërrojnë – kjo modele fitnesi po e ‘dridh’ rrjetin (FOTO)

Trajnerja e fitnesit dhe modelja Katya Elise Henry është një nga femrat më të nxehta që mund të shihni ndonjëherë.

Lifestyle

23/11/2016 19:13

Bukuria e saj dhe linjat perfekte trupore të saj kanë bërë që të jetë mjaftë e ndjekur dhe e pëlqyer edhe në mediat sociale, përcjellë lajmi.net

Me mbi 2.8 milion ndjekës në Instagram, kjo modele ka bërë miliona djem të ëndërrojnë për të.

Ajo poston shpesh në Instagram, duke mos hezituar asnjëherë t’i tregojë linjat e saj trupore.

https://www.instagram.com/p/BNBCmXLgb_w/?taken-by=katyaelisehenry&hl=en

https://www.instagram.com/p/BM9gIWZAqBU/?taken-by=katyaelisehenry&hl=en

https://www.instagram.com/p/BMhA9HEgLSU/?taken-by=katyaelisehenry&hl=en

https://www.instagram.com/p/BMuaXuaA7J6/?taken-by=katyaelisehenry&hl=en

https://www.instagram.com/p/BMVC-U3gkl3/?taken-by=katyaelisehenry&hl=en

https://www.instagram.com/p/BLH2DuuA7yz/?taken-by=katyaelisehenry&hl=en

https://www.instagram.com/p/BKhkWh3Azub/?taken-by=katyaelisehenry&hl=en