Fauna e pasur e planetit: çfarë nuk kemi parë gjë akoma – Lajmi.net
Fauna e pasur e planetit: çfarë nuk kemi parë gjë akoma
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:13, 10 July 2018
Ndonjëherë mendojmë se kemi parë gjithçka që në këtë planet ka, ende shumë, shumë mrekulli që na befasojnë, sidomos tek pasuria e faunës.

 

Më poshtë janë fotot kafshëve të rralla që ende nuk njihen. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO