Familja Limani kërkon ndihmë për të birin me leukemi – Lajmi.net
Familja Limani kërkon ndihmë për të birin me leukemi
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 20:44, 18 March 2018
Një prind nga Vitia, po kërkon ndihmë për të shëruar djalin e tij 19 vjeçar.

Ka pesë muaj që Valmir Limani po trajtohet në Turqi, por që ti shpëtojë vdekjes po i duhen 90 mijë euro, njofton Klan Kosova.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO