Familja Idrizi nga Peja jeton në një dhomë, rrezikohet nga shembja e saj (Video) – Lajmi.net
Familja Idrizi nga Peja jeton në një dhomë, rrezikohet nga shembja e saj (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 20:37, 27 December 2017
Për çdo natë, gjumi i zë me frikën se mund të iu shembet tavani.

Shtëpia ku banon familja Idrizi, është në gjendje shumë të rëndë.

Në pamundësi për të gjetur zgjidhje, familja tre anëtarëshe është strehuar në një dhomë, njofton Klan Kosova.

Për më tepër as kjo shtëpi nuk është e tyre, e me pension paguajnë qiranë mujore prej 70 eurove.

Afijete Krasniqi nga kjo familje thotë se rrezikohen edhe nga infeksionet.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO