Familja Avdyli kërkon ndihmë për djalin e sëmurë – Lajmi.net
Familja Avdyli kërkon ndihmë për djalin e sëmurë
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 21:06, 13 December 2017
Një 14 vjeçar nga Pojata e Ferizajit ka probleme shëndetësore.

Lirim Avdyli që tani e një kohë po qëndon i shtrirë ka nevojë për trajtim jashtë vendit.

Familja e cila jeton në kushte të rënda ekonomike nuk ka mundësi ta dergojë atë në Shqipëri për trajtim mjekësor.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO