‘Esquire’ zgjedh femrën më seksi në botë (Foto)

Revista prestigjioze ka zgjedhur femrën më seksi të vitit dhe ajo është Emilia Clarke.

ShowBiz

13/10/2015 15:02

Padyshim që ky është viti i aktores Emilia Clarke.

28 vjeçarja nga Londra , e cila luan rolin e Daenerys Targaryen në serialin e famshëm ‘Game of Thrones’, është zgjedhur si femra më seksi në botë nga reivsta Esquire, transmeton lajmi.net.

Esquire është resvita e dytë me radhë që këtë vit vendos të njëjtën gjë, pasi Clarke në shtator është zgjedhur edhe nga GQ si ferma më seksi./Lajmi.net

Fans-Want-Game-of-Thrones-Star-Emilia-Clarke-for-Fifty-Shades-of-Grey-2