Eskalon fjalori i Oltës, a do të i mbulojë edhe këto produksioni?

Mbrëmjen e kaluar, Olta dhe Kiara, kanë shkuar në nominim kokë me kokë, dhe njëra prej tyre largohet të shtunën. Largimin nëse eliminohet Kiara e paralajmëroi edhe Luizi, shkruan lajmi.net. Deklarata e Luizit nuk është pritur mirë nga Olta, e cila ka thënë se në fund të fundit Big Brother është garë dhe se aty…

ShowBiz

22/03/2023 11:30

Mbrëmjen e kaluar, Olta dhe Kiara, kanë shkuar në nominim kokë me kokë, dhe njëra prej tyre largohet të shtunën.

Largimin nëse eliminohet Kiara e paralajmëroi edhe Luizi, shkruan lajmi.net.

Deklarata e Luizit nuk është pritur mirë nga Olta, e cila ka thënë se në fund të fundit Big Brother është garë dhe se aty ata janë për të luajtur.

@itsgoodtobeanalbanian

PER ZOTIN E MADH SE NUK BEJ BE CUNIN 😁 #foryou #luizejlli #bigbrothervipalbania #fyp #fyppppppppppppppppppppppp

♬ original sound – 🙈

Gjatë një diskutimi me Dean, Olta ka thënë se është lodhur lidhur me Luizin për të mbrojtur Kiarën në çdo moment dhe e nuk është dakord që ai të dalë nga shtëpia nëse Kiara eliminohet nga loja.

Por ajo kishte eskaluar me fjalorin e saj, duke përdorur edhe terme të rënda.

Produksioni është akuzuar shpesh se po e mbron aktoren dhe mbetet të shihet nëse do i mbulojnë edhe këto./Lajmi.net/

@big_albania_2

#luizejlli #kiaratito #luizkiara #kiaraluiz #meluizin #mekiaren #luiz #kiara #bigbrothervipalbania #bigbritheralbaniavip #big_vip_albania #pa_gjurme #me_ler_te_flas #amici_albania #muzika_80_90 #melodiajetes #melodiaejetes #kucedrat #qesh_mire_kush_qesh_i_fundit

♬ suono originale – ……….