Era me “Bonbon”, hit në internet (VIDEO)

"BonBon" e Era Istrefit po shpërndahet në gjithë botën.

ShowBiz

04/02/2016 16:39

Hiti më i fundit nga Era Istrefi, përpos në Twitter, tani është bërë hit në të gjitha rrjetet sociale.

Ajo po krahasohet me Rihannan dhe Sian, ndërsa një pjesë e këngës dhe videoklipit të “Bon Bon” po zgjon interesim të madh mes përdoruesve të rrjeteve sociale, si Facebook dhe Instagram, transmeton lajmi.net.

Madje, mediat e huaja edhe po bëjnë artikull për Erën, njërin nga të cilët mund ta lexoni KËTU./lajmi.net