Era Istrefi feston suksesin e ‘Oh God’ në bikini me një pamje përrallore

14:45 | 27 Korrik 2018

Ka 8 orë prej publikimit të këngës së saj të re dhe ajo ka rezultuar të jetë e suksesshme.

‘Oh God’ mban titullin ky projekt muzikor në të cilin këngëtarja kosovare erdhi në duet me artistin xhamajkien, Koshens, shkruan lajmi.net

Komente e fansaeve ishin tejet pozitive andaj Era ka një arsye më shumë për të festuar. Këtë po e bën e veshur me bikini që i nxirrnin në pah linjat seksi trupore, me një pamje përrallore dhe shumë ushqim mbi tavolinë.

”Faleminderit për komentet e juaja të bukura. Jam e lumtur që ju ka pëlqyer ‘Oh God”’, ka shkruar ndër të tjera Era./Lajmi.net/