Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Enis Bytyqi publikon këngën e re “Habibti”

19:10 | 11 Dhjetor 2019

Enis Bytyqi e ka publikuar këngën e tij të re.

Këngëtari Enis Bytyqi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Habibti” dhe vjen e realizuar edhe me videoklip. Vetëm në minutat e parë të publikimit është pëlqyer nga publiku të cilët krah videos i kanë lënë edhe disa komente.

“Habibti” vjen pas suksesit të këngës “Kutime” e cila deri tani ka grumbulluar 2 milionë klikime në kanalin zyrtar./Lajmi.net/