Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Enca lanson videoklipin e këngës “Nashta”

18:17 | 2 Mars 2021

Foto: Sc/YouTube

Enca më në fund solli klipin e ri.

Enca Haxhia ka kohë që e kishte paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin ditë më parë e lansoi në plaftormën Spotify, shkruan lajmi.net.

Kënga e Encës sapo u publikua në kanalin YouTube e shoqëruar edhe me videoklip, ku artistja shfaqet joshëse si çdo herë.

Për tekstin dhe melodinë e këngës u kujdes vet Enca, beatin e bëri Oster, mix/masterin Mixey, ndërsa ana vizuale u punua nga sekuencë.

“Shpresoj që ta pëlqeni”, shkruan këngëtarja në njoftimin për publikimin e kësaj kënge.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re me titull “Nashta”, të shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/