Emocionuese: Takon prindërit e tij biologjikë për herë të parë – Lajmi.net
Emocionuese: Takon prindërit e tij biologjikë për herë të parë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:17, 28 December 2018
Disa thënie për prindërit: “Vlerën e tyre do ta kuptosh, kur ta shohësh bosh vendin ku ata uleshin përherë”, mirëpo për djalin që do të shihni më poshtë kjo ndjenjë kurrë nuk kishte ekzistuar, sepse ai kurrë nuk i kishte parë deri më tani prindërit e tij biologjik.

Kur ai ishte vetëm 2 muaj, Steve Stansfield u vendos për adoptim, transmeton lajmi.net.

Prindërit e tij, të cilët ishin vetëm 16 vjeç kur e braktisën, më në fund ishin në gjendje të takonin djalin e tyre, vetëm në kohë për pushimet.

Reagimi i djalit ishte i pabesueshëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO