Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Eminem publikon këngën e parë në 2020-tën

12:18 | 17 Janar 2020

Eminem dje solli projektin e tij të ri muzikor.

Eminem publikoi këngën e tij të parë për këtë vit, të cilën e shpërndau në kanalin e tij zyrtar në Youtube, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin ‘Darkness’ dhe pas publikimit të saj reperi përmes një postimi në Instagram ftoi publikun për ta dëgjuar veprën e tij të re.

“Përshëndetje, errësirë, miku im i vjetër” shkruante Eminem në postimin e bërë. /Lajmi.net/