Elton John i bën dhuratë Dua Lipës

Dua mori një dhuratë të këndshme nga Elton John.

ShowBiz

30/10/2020 20:15

Dua Lipa një ditë më parë zhvilloi një bashkëbisedim ‘live’ me yllin e muzikës, Elton John, shkruan lajmi.net.

Në atë video, dyshja kanë diskutuar për tema të ndryshime dhe natyrisht edhe për fushën, të cilës i takojnë të dy.

Madje, John i dha komplimente Duas për albumin “Future Nostalgia”, duke i thënë se realizoi një ndër albumet më të mira të këtij viti.

Pas kësaj, Elton John i dërgoi Dua Lipës një buqetë me lule, për të cilat ajo e falënderoi publikisht atë.

“Këto janë shumë të bukura, faleminderit Elton John”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on