Eliza Hoxha po e pi kafen e parë të 2019-ës me këtë person

Derisa dikush akoma është duke pushuar pas një nate të gjatë festive, Eliza Hoxha ka dalë për kafe.

ShowBiz

01/01/2019 15:13

Këngëtarja Eliza Hoxha e ka nisur 2019-ën me një kafe në qytet ndërsa duket se po e shoqëron një mike e afërt e saj, shkruan lajmi.net.

Eliza vitin që sapo e kemi lënë pas nuk ka qenë shumë aktive në publikimin e projekteve muzikore, mirëpo fansat e shumtë që ka vazhdojnë t’i qëndojnë pranë edhe me aktivitete të tjera.

Ajo njihet për zërin karakeristik që ka dhe prosesionalizmin që gjithmonë e ka treguar në skenë./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsGDTunHYY_vW6MutOSyRl4omoAOSjyusWR_ac0/