Të Infektuar: 106.489

Të Shëruar: 97.877

Të Vdekur: 2.210

Elita ndan një foto me Gjikon të pa publikuar më parë

12:21 | 23 Prill 2021

Foto: Instagram

Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të dashura të publikut.

Elita dhe Gjiko janë njëri ndër çiftet e njohura të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Elita ësht mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe i mban ndjekësit e saj të Instagramit mjaft të informuar rreth jetës së saj.

Së fundmi përmes një “Ask me a question”, Elitës iu kërkua “një foto me Gjikon që nuk e ka postuar kurrë”.

Moderatorja e njohur shqiptare Elita Rudi ka publikuar një imazh së bashku me bashkëshortin, reperin Gjiko, ku shihen më të ri ende para se ata të martoheshin./Lajmi.net/